LT  EN  RU

Sveika gyvensena ir vanduo

Vanduo ir žmogus

Vanduo – labiausiai paplitęs junginys Žemėje. Žemės vandeninis apvalkalas dengia 71 procentą planetos paviršiaus. Vanduo sudaro ir didžiausią žmogaus organizmo dalį – apie 60–70 proc., kraujyje jo yra 90 proc., raumenyse – 77 proc., o smegenyse 85 procentai.

Vandens rūšys

Lietuvoje parduodamas vanduo skirstomas į keturias grupes: natūralus mineralinis vanduo, šaltinio vanduo, stalo vanduo, geriamasis vanduo. Natūralus mineralinis vanduo. Tai aukščiausios kokybės vanduo, mikrobiologiškai visavertis, esantis požeminiame vandens sluoksnyje ar telkinyje ir išgaunamas iš vieno ar daugiau natūralių ar dirbtinai atvertų šaltinių.

Natūraliame mineraliniame vandenyje ištirpusių medžiagų nauda žmogaus organizmui

Dažnai kyla klausimas, kokį natūralų mineralinį vandenį pasirinkti. Reikėtų rinktis tą natūralų mineralinį vandenį, kuris labiausiai atitinka jūsų organizmo poreikius ir kuris turi jums reikalingų ištirpusių mineralinių medžiagų.

Vanduo gerina fiziologines funkcijas

60–70 proc. žmogaus organizmo sudaro vanduo. Jis padeda palaikyti nuolatinę druskų apykaitą, palengvinti virškinimą, įsisavinti maisto medžiagas, pašalinti iš organizmo medžiagų apykaitos produktus. Nuolat girdime medikų raginimus per dieną išgerti apie 2 litrus vandens. Kuo gi tas vanduo toks ypatingas?