LT  EN  RU

Dažniausiai užduodami klausimai apie akciją

IIki kada vyksta Nacionalinė Druskininkų Rasos akcija – Rink Rasą, rinkis Druskininkus?
Akcija vyksta iki 2014 m. gruodžio 31d. Po akcijos pabaigos prizų atsiimti nebus galima. Kuponai galioja tris mėnesius nuo akcijos dalyvio atsiųstų etikečių registruoto laiško datos.
 

Per kiek laiko akcijos dalyvis gauna prizą?
Kai gauname akcijos dalyvio surinktas etiketes jas patikriname ir suskaičiuojame. Tuomet siunčiame prizą elektroniniu arba Lietuvos paštu. Elektroniniu paštu prizas pasiekia laimėtoją per 10 darbo dienų nuo etikečių gavimo, o Lietuvos paštu tai užtrunka ilgiau, apie 15 – 20 darbo dienų.
 

Kiek laiko galioja dovanų kuponai?
Kiekvieno akcijos partnerio dovanų kuponas galioja ne trumpiau nei 3 mėn. nuo tos dienos, kai gauname laimėtojo surinktas, akcijoje dalyvaujančias etiketes. PVZ. Gavę akcijos dalyvio etiketes gruodžio 31d. išduosime kuponus, kurie galios iki 2015 m. kovo 31d.
 

Ar galima kelis komplektus akcijinių etikečių siųsti viename voke?
Taip. Viename voke galite siųsti tiek etikečių kiek turite, tačiau vienas asmuo negali atsiimti daugiau nie 6vnt. prizų per visą akcijos laikotarpį.
 
Ar į Druskininkų Snow Arenos kuponą yra įtraukta apranga ir įranga?
Ne, kuponas yra skirtas dviems asmenims praleisti dvi valandas Snow Arenoje, o įrangą, aprangą ar kitą atributiką reikia išsinuomoti pagal kiekvieno asmeninius poreikius.
 
Ar kuponai yra vardiniai?
Ne. Visi kuponai yra nevardiniai. Akcijos dalyvis, atsiėmęs kuponus, gali juos panaudoti pats su savo artimaisiais arba padovanoti kitiems.

Ar akcijoje dalyvauja bet kokios natūralaus mineralinio vandens RASA etiketės?
Ne. Akcijoje dalyvauja tik specialios, akcijos emblema pažymėtos etiketės. Etikečių pavyzdžius galite pasižiūrėti čia:
http://www.rasa.lt/akcijos--rink-rasa-rinkis-druskininkus-taisykles.htm
 

Ar etikečių komplektą gali sudaryti skirtingų Rasa produktų akcijinės etiketės?
Taip. Surinktos akcijinės etiketės gali būti skirtingų, bet tik akcijoje dalyvaujančių Rasa produktų. Etikečių pavyzdžius galite pasižiūrėti čia:
 http://www.rasa.lt/akcijos--rink-rasa-rinkis-druskininkus-taisykles.htm .
 

Ką daryti jei nuimant etiketę nuo butelio ji plyšta?
Jei etiketė įplyšo ją nuimant nuo butelio, tiesiog tvarkingai sudėkite etiketes viena ant kitos ir akcijoje tokios etiketės galės dalyvauti. Tačiau etikečių negalima karpyti, specialiai plėšyti ar kitaip mechaniškai pažeisti. 


Kokiais būdais galima iškeisti etiketes į prizus?
Etiketes galite siųsti registruotu paštu ir gauti prizus elektroniniu arba Lietuvos paštu. Taip pat galite atvykti atsiimti prizų į Druskininkus iš anksto sutartu laiku. Plačiau prizų atsiėmimo galimybės aprašytos akcijos taisyklių punkte2.7 . Prizų gavimas - http://www.rasa.lt/akcijos--rink-rasa-rinkis-druskininkus-taisykles.htm .
 

Ar galima kuponus atsiimti Kauno padalinyje.
Ne. Kuponų atsiimti Neveronyse negalima, kadangi to neleidžia akcijos taisyklės, kurios yra patvirtintos visų atsakingų asmenų. Kuponus atsiimti galima tik Druskininkuose iš anksto užsiregistravus telefonu arba siunčiant  etiketes registruotu paštu.


 Ar galima karpyti etiketes?
Akcijos etikečių negalima karpyti ar kitaip pažeidinėti.


Ar galima siųsti neribotą kiekį etikečių?
Vienas asmuo gali atsiimti ne daugiau 6 vnt. prizų. Akcijos taisyklėse nurodyta -  „Vienas Akcijos dalyvis gali siųsti ne daugiau kaip 6 Akcijos etikečių rinkinius per visą Akcijos periodą“
 

Ar reikia nakvynę „Grand SPA Lietuva”*** rezervuoti iš anksto?
Taip, nakvynę rezervuoti reikia iš anksto susisiekus tiesiogiai su viešbučiu.
 

Kokiomis dienomis galima pasinaudoti laimėtais dovanų kuponais?
Visi prizai gali būti panaudoti tiek darbo, tiek švenčių dienomis bei savaitgaliais.