LT  EN  RU

Akcijos-žaidimo „Masiškiausias natūralaus mineralinio vandens RASA gėrimas“ taisyklės

DALYVAVIMAS AKCIJOJE - ŽAIDIME

 1. Akcija - žaidimas „Masiškiausias natūralaus mineralinio vandens RASA gėrimas“ vyksta nuo 2013 m. gegužės 24  iki lapkričio 30 d.
 2. Akcijos – žaidimo organizatorius UAB „Druskininkų Rasa“.
 3. Norint dalyvauti akcijoje - žaidime, reikia atvykti 2013 m. gegužės 24 d. į Druskininkų kurorto šventę MANO DRUSKININKAI, kurios metu Pramogų aikštėje nuo 20.00 iki 21.00 val. bus fiksuojamas Masiškiausias natūralaus mineralinio vandens RASA gėrimo rekordas. Renginio metu akcijos dalyviams bus nemokamai išdalinta 15 tūkstančių UAB „Druskininkų Rasa“ specialiai šiai šventei pagamintų natūralaus mineralinio vandens RASA Light minerals buteliukų. Kiekvienas natūralaus mineralinio vandens buteliukas bus pažymėtas unikaliu numeriu ir turės galimybę dalyvauti žaidime bei laimėti vertingus prizus. Akcijos dalyviai privalo išsaugoti žaidimo metu gautą RASA Light minerals buteliuką ir registruotis interneto svetainėje www.rasa.lt.
 4. Pirmieji 5 laimingi natūralaus mineralinio vandens RASA buteliukų numeriai bus ištraukti 2013 m. gegužės 24 d. Druskininkų Pramogų aikštės scenoje iš karto po Masiškiausio natūralaus mineralinio vandens RASA gėrimo rekordo fiksavimo. Vėliau akcijos laikotarpio (nuo 2013 m. gegužės 24d. iki lapkričio 30 d.) metu, nuo 2013 m. birželio 11d. kiekvienos savaitės antradienį, atsitiktinės atrankos būdu, iš visų iki tol užsiregistravusių, bus nustatomi prizų laimėtojai. Jie bus paskelbti tinklalapiuose www.rasa.lt, www.druskininkai.lt, www.manodruskininkai.lt ir informaciniame leidinyje „Mano Druskininkai“.
 5. Akcijoje negali dalyvauti organizatoriaus bei prizų steigėjų darbuotojai ir jų šeimos nariai.
 
REGISTRACIJA AKCIJOS - ŽAIDIMO PRIZAMS LAIMĖTI
 1. Akcijos - žaidimo dalyvis turi užsiregistruoti svetainėje www.rasa.lt.
 2. Akcijos - žaidimo registracija vyksta nuo 2013 m. gegužės 24 d. iki 2013 m. lapkričio 25 d. imtinai. 
 3. Registruojantis internetu, reikia atidaryti specialią registracijos formą internetiniame puslapyje www.rasa.lt  ir nurodytoje vietoje įrašyti savo vardą, pavardę, amžių, miestą, kontaktinį telefoną, elektroninio pašto adresą ir unikalųjį buteliuko numerį, kuris prasideda raidėmis DRR......., esantį po data.
 4. Akcijos - žaidimo taisyklės yra paskelbtos internetinėse svetainėse www.rasa.lt, www.druskininkai.lt ir www.manodruskininkai.lt.
 5. Dalyvaudami akcijoje - žaidime dalyviai sutinka, kad akcijos - žaidimo organizatorius ir prizų steigėjai tvarkytų bei naudotų jų pateiktus asmens duomenis ir sutinka laikytis nurodytų taisyklių bei organizatoriaus sprendimų. Dalyvaudami akcijoje - žaidime dalyviai taip pat sutinka, kad jų pateikti asmens duomenys būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais. 
   
AKCIJOS - ŽAIDIMO LAIMĖTOJŲ PASKELBIMAS
 1. Nuo 2013 m. birželio 11 dienos kiekvieną antradienį, iš visų iki tol užsiregistravusių, atsitiktinės atrankos būdu bus nustatomi prizų laimėtojai. Prizų laimėtojai bus paskelbti internetinėse svetainėse  www.rasa.lt, www.druskininkai.lt, www.manodruskininkai.lt ir informaciniame leidinyje „Mano Druskininkai“. Už teisingų kontaktinių duomenų pateikimą atsakingi patys akcijos - žaidimo dalyviai.
 2. To paties dalyvio laimėtų prizų skaičius visos akcijos metu ribojamas. Vienas unikalus buteliuko numeris gali būti registruojamas tik vieną kartą. Vienas užsiregistravęs akcijos-žaidimo dalyvis prizą laimėti gali tik vieną kartą.
 3. Organizatorius turi teisę viešai skelbti laimėtojų pavardes spaudoje, televizijoje, internete ir kitose masinio informavimo priemonėse. 
   
AKCIJOS - ŽAIDIMO PRIZAI IR JŲ ATSIĖMIMAS
 1. Žaidimo prizai ir jų steigėjai:
      „Druskininkų Kolonada“ ir UAB „Šventė Jums“ laimėtojams padovanos net 5 nepakartojamus savaitgalius   Druskininkuose: išskirtinį poilsį viename iš kurorto viešbučių, ekskursijas į Liškiavą, Grūto parką, pasivažinėjimus keturračiais motociklais, gurmanišką vakarienę žvakių šviesoje, kvietimą į gyvo garso koncertą ir suvenyrus iš Druskininkų. Ir visa tai – dviem asmenims!
      UAB „Draugystės sanatorija“ dviem asmenims dovanos poilsį 4 žvaigždučių viešbutyje „Violeta“, gydymo procedūras sveikatinimo ir grožio centre „Afroditė“.  Taip  pat ši įstaiga vienam iš laimėtojų padovanos gydymo kompleksą „Draugystės sanatorijoje“ 2 asmenims: nakvynę viloje „Kolonada“, gydymo procedūras – sveikatinimo ir grožio centre „Afroditė“. 
      „Life Energy SPA“ išskirtiniai prizai – net 8 sveikatinimo ir grožio paslaugų kuponai: „Terminis masažas nefrito akmenimis”, „Nesvarumo terapija“, „Garų vonia su kūno šveitimu“, „Karališka juodųjų perlų terapija veidui ir kūnui “, „Viduržemio jūros pakrantė”.
     Viešbučio „Pušynas“ prizai – 2 kuponai dviejų asmenų poilsiui pačiame Druskininkų kurorto centre esančiame 3 žvaigždučių viešbutyje, apsilankymas garinės pirties ir sūkurinės vonios komplekse, pusryčiai ir pietūs viešbučio restorane. Taip pat laimėtojų lauks 2 romantiškos vakarienės žvakių šviesoje su vyno taure – taip pat dviem asmenims!
     Druskininkų vandens parko prizai: 10 pakvietimų į Druskininkų vandens parką ir Druskininkų gydyklą! Kur Jūsų lauks 3 valandos vandens pramogų, galėsite mėgautis net 20-tyje pirčių.  O Druskininkų gydykloje galėsite išbandyti gydomojo purvo, mineralinio vandens vonias, kineziterapijos, fizioterapijos procedūras!
     „Snow Arena“ prizai:  4 kuponai poilsiui viešbutyje ,,Medūna“ (su pusryčiais), slidinėjimas visą dieną su visa reikalinga įranga ir apranga 2 asmenims. „Snow arena“ taip pat dovanos 10 pakvietimų į  žiemos pramogų kompleksą – galėsite slidinėti visą dieną, naudodamiesi visa reikalinga įranga ir apranga. 2 poros galės mėgautis ir romantiška vakariene restorane ,,Aero Gallery”. 
     „Best Western Central“ skiria 3 nakvynes viešbutyje ir šventinį dviejų dienų poilsį dviem asmenims: nakvynę jaukiame dviviečiame kambaryje, gausaus švediško stalo pusryčius  viešbučio restorane, SPA paslaugas bei romantišką vakarienę viešbučio restorane.
„Grand SPA Lietuva“ dovanos įspūdingą vakarą laisvalaikio klube „Sūkurys“ ir romantišką vakarienę restorane „Keturi vėjai“.
     Viešbutis „Regina“ laimėtojams dovanos 3 dovanų kuponus: 2 nakvynes 2 asmenims su pusryčiais liukso klasės kambaryje, vieną nakvynę su pusryčiais dviviečiame kambaryje 2 asmenims ir vakarienę viešbučio restorane.
     Laimingųjų laukia ir romantiškas savaitgalis dviem asmenims 4 žvaigždučių viešbutyje „Europa Royale Druskininkai“: 2 nakvynės prezidentiniuose apartamentuose su vaizdu į Nemuną, gausūs švediško stalo pusryčiai, poilsis viešbučio VIP pirčių zonoje.
 1. Atsiimant prizą, laimėtojas privalės pateikti natūralaus mineralinio vandens RASA Light minerals buteliuką, gautą Druskininkų kurorto šventės „Mano Druskininkai“ metu, kuris pažymėtas unikaliu numeriu, bei asmens dokumentą ir pasirašyti prizo priėmimo-perdavimo aktą. Jei laimėtojas, atvykęs atsiimti prizo, negali pateikti buteliuko, prizas laimėtojui neatiduodamas ir pretenzijos iš jo nepriimamos.
 2. Visi prizų atsiėmimo metu pateikti buteliukai bus tikrinami išimtine žaidimo organizatoriaus ar jo atstovo nuožiūra ir bus atmesti, jeigu paaiškės, kad užrašai ant akcijos buteliukų neįskaitomi, atkurti, nukopijuoti, padirbti, suklastoti, apgadinti ir kt. arba jeigu turi mechaninių ar kitų defektų. Tokiu atveju, jeigu buteliukas bus atmestas, prizas laimėtojui nebus atiduodamas ir pretenzijos iš jo nebus priimamos. Tikrinimas: sulyginama su žaidimo organizatoriaus pateiktu ir patvirtintu laimingųjų buteliukų etalonu.
 3. Dalyvių išlaidos, susijusios su prizų atsiėmimu, neatlyginamos. 
 4. Prizo laimėtojas, per 30 kalendorinių dienų nuo prizo paskelbimo dienos, privalo užsiregistruoti ir suderinti prizo atsiėmimo datą pas prizo steigėją. Jeigu nebus galimybės prizo atsiimti iki su prizo steigėju suderintos datos, prizą atsiimti bus galima vėlesniu laikotarpiu, bet ne vėliau kaip iki 2014 m. gegužės 31d. Jeigu prizo laimėtojas per 30 kalendorinių dienų nesikreipia į prizo steigėją dėl prizo atsiėmimo, prizas grąžinamas į prizų fondą.
 5. Akcijos - žaidimo organizatorius pasilieka teisę pakeisti prizą į kitą analogišką, ne mažesnės vertės prizą, jei dėl kažkurių, ne nuo organizatoriaus priklausančių aplinkybių (force majeure), prizo įteikimas tampa neįmanomas. Kitais atvejais prizai į pinigus ar kitus daiktus nėra keičiami. Už nepanaudotus ar neatsiimtus prizus neatlyginama.
 6. Organizatorius vadovaudamasis LR teisės aktais sumoka laimėtojų  LR gyventojų pajamų mokesčius, susijusius su gautais prizais.
   
PAPILDOMOS NUOSTATOS
 1. Akcijos - žaidimo organizatorius pasilieka teisę keisti akcijos - žaidimo sąlygas informuojant apie tai internetinėse svetainėse  www.rasa.lt, www.druskininkai.lt, www.manodruskininkai.lt ir informaciniame leidinyje „Mano Druskininkai“.
 2. Informacija apie akciją - žaidimą skelbiama interneto svetainėse www.rasa.lt, www.druskininkai.lt, www.manodruskininkai.lt ir informaciniame leidinyje „Mano Druskininkai“.
 3. Už prizo įteikimą ir šių taisyklių laikymąsi įteikiant prizą atsakingi prizų steigėjai.
 4. Visus, šiose taisyklėse neaptartus klausimus reguliuoja Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatos.

Daugiau informacijos apie Druskininkų kurorto šventę MANO DRUSKININKAI: http://www.druskininkai.lt/go.php/lit/Kvieciame-i-Druskininku-kurorto-svente/514/1