LT  EN  RU

Akcijos

AKCIJOS „RINK RASĄ, RINKIS DRUSKININKUS“ TAISYKLĖS
 
1. ORGANIZATORIUS
UAB „Druskininkų Rasa“, įmonės kodas 252143350, juridinis adresas Baravykų g. 3, Druskininkai, LT-54477 (toliau – Organizatorius), vykdo akciją „RINK RASĄ, RINKIS DRUSKININKUS!“ (toliau – Akcija), kuri yra vykdoma pagal šias Akcijos taisykles (toliau – Taisyklės). Organizatorius turi teisę papildyti arba keisti šias Taisykles iš anksto apie tai pranešdamas visuomenei internetinėje svetainėje www.rasa.lt.

2. AKCIJA
2.1   Akcijos trukmė:
Akcija vyksta nuo 2014 m. vasario 1 dienos iki 2014 m. gruodžio 31 dienos (imtinai).
2.2   Akcijos vieta:
Lietuvos Respublikos teritorija
2.3   Akcijoje dalyvauja:
2.3.1  Asmenys, Akcijos metu įsigiję bet kurio iš šių specialiomis Akcijos etiketėmis pažymėto „RASA“ vandens (toliau – Akcijos produktai):

 „Rasa Light Minerals“ natūralus mineralinis vanduo gazuotas 1,5l


 „Rasa Light Minerals“ natūralus mineralinis vanduo negazuotas 1,5l


 „Rasa Light Minerals“ natūralus mineralinis vanduo silpnai gazuotas 1,5l


 „Rasa Light Minerals“ citrinų skonio stalo vanduo gazuotas 1,5l


 „Rasa Medium Minerals“ natūralus mineralinis vanduo gazuotas 2l


 „Rasa Medium Minerals“ natūralus mineralinis vanduo negazuotas 2l


 „Rasa Medium Minerals“ natūralus mineralinis vanduo silpnai gazuotas 2l


 „Rasa Medium Minerals“ citrinų skonio stalo vanduo gazuotas 2l


 „Rasa High Minerals“ natūralus mineralinis vanduo gazuotas 1l

 
 2.3.2  Laimingos yra visos aukščiau išvardintos etikečių rūšys, pažymėtos specialiu vykdomos Akcijos aprašymu.
 
2.4.   Akcijos dalyviai:
2.4.1.  Akcijos dalyvis – ne jaunesnis nei 18 metų asmuo, turintis teisę dalyvauti Akcijoje, įsigijęs Akcijos produktus bei atsiuntęs jų etiketes, šiose Taisyklėse nustatyta tvarka ir gyvenantis Lietuvos Respublikos teritorijoje.
2.4.2.  Akcijoje negali dalyvauti UAB „Druskininkų Rasa“, UAB "Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centras AQUA", UAB "Grand SPA Lietuva", UAB „Stamita“, UAB „UNO Parks“ darbuotojai bei jų šeimos nariai, taip pat kiti asmenys bei jų šeimos nariai, kurie tiesiogiai ar netiesiogiai buvo įdarbinti teikti paslaugas, susijusias su šia akcija.
 
2.5.   Kaip dalyvauti Akcijoje:
2.5.1.  Asmenys, norintys dalyvauti Akcijoje, turi įsigyti bet kuriuos iš Taisyklių 2.3.1. punkte nurodytų Akcijos produktų, rinkti Akcijos produktų etiketes ir:
Surinkus 50 Akcijos etikečių, jas iškeisti į pasirinktą vieną iš trijų Akcijos prizų:
  • 3 val. vandens pramogų ir 20-ties pirčių erdvėse vienam suaugusiam (18+) Druskininkų Vandens Parke;
  • 2 val. slidinėjimo bilietas 2 asmenims visomis savaitės dienomis slidinėjimo komplekse Snow Arena. (Nemuno kelias 2, Mizarų kaimas Druskininkai). Su šiuo bilietu galėsite pramogauti pagrindinėje, pradedančiųjų ir lauko trąsose, snieglenčių parke, taip pat naudotis 5 arenoje veikiančiais keltuvais. Slidinėjimo laikas skaičiuojamas tik esant šaltojoje arenos zonoje;
  • bilietas suaugusiam apsilankyti „ONE nuotykių parke” (paprastas suaugusiojo paketas), į kurį įeina 2,5 valandos apsilankymas bet kurią savaitės dieną parko darbo valandomis: penkios trąsos ir Skrydis per Nemuną” (Druskininkų miesto parke šalia Nemuno).
Surinkus 200 Akcijos etikečių, jas iškeisti į nakvynę 2 asmenims jaukiame viešbučio „Grand SPA Lietuva”*** (standartiniame) kambaryje su gausiais pusryčiais viešbučio restorane (švediškas stalas).
2.5.2.  Vienas Akcijos dalyvis gali siųsti ne daugiau kaip 6 Akcijos etikečių rinkinius per visą Akcijos periodą.
2.5.3.  Akcijos etikečių rinkinį gali sudaryti bet kurių rūšių Akcijos produktų etiketės.
 
2.6.   Prizai:
2.6.1.  Akcijos dalyviai gali laimėti šiuos Prizus:
2.6.1.1.  Nakvynę 2 asmenims jaukiame viešbučio „Grand SPA Lietuva”*** (standartiniame) kambaryje su gausiais pusryčiais viešbučio restorane (švediškas stalas). (V.Kudirkos g. 45, Druskininkai);
2.6.1.2.  3 val. vandens pramogų ir 20-ties pirčių erdvėse vienam suaugusiam (18+) Druskininkų Vandens Parke (Vilniaus al. 13-2, Druskininkai);
2.6.1.3.  2 val. slidinėjimo bilietą 2 asmenims visomis savaitės dienomis slidinėjimo komplekse Snow Arena. (Nemuno kelias 2, Mizarų kaimas Druskininkai). Su šiuo bilietu galėsite pramogauti pagrindinėje, pradedančiųjų ir lauko trąsose, snieglenčių parke taip pat naudotis 5 arenoje veikiančiais keltuvais. Slidinėjimo laikas skaičiuojamas tik esant šaltojoje arenos zonoje;
2.6.1.4.  bilietą suaugusiam apsilankyti „ONE nuotykių parke” (paprastas suaugusiojo paketas), į kurį įeina 2,5 valandų apsilankymas bet kurią savaitės dieną parko darbo valandomis: penkios trąsos ir Skrydis per Nemuną” (Druskininkų miesto parke šalia Nemuno).
2.6.2.  Akcijos prizų skaičius neribotas.
 
2.7.   Prizų gavimas:
2.7.1.  Laimėtų Prizų atsiėmimas galimas 3 būdais:
2.7.1.1.  Akcijos etikečių rinkinio siuntimas registruotu laišku Lietuvos paštu – prizo gavimas registruotu laišku Lietuvos paštu.
Asmuo, surinkęs reikiamą kiekį Akcijos etikečių, siunčia jas registruotu laišku Lietuvos paštu Organizatoriui adresu: UAB „Druskininkų Rasa“, Krašto g. 37, Neveronys, LT-54477 Kauno raj.
Laiške Akcijos dalyvis būtinai turi nurodyti savo VARDĄ, PAVARDĘ, AMŽIŲ, ADRESĄ, TELEFONO NUMERĮ, ELEKTRONINIO PAŠTO ADRESĄ bei PAGEIDAUJAMĄ GAUTI PRIZĄ.
Organizatorius išsiunčia laimėtojui pasirinktą prizą – Dovanų kuponą adresu, kuris nurodytas ant gauto registruoto laiško voko. Už teisingų kontaktinių duomenų pateikimą atsakingi Akcijos dalyviai. Kontaktinis telefonas pasiteiravimui +370 604 99709.
2.7.1.2.  Akcijos etikečių rinkinio siuntimas registruotu laišku Lietuvos paštu – prizo gavimas elektroniniu paštu.
Asmuo, surinkęs reikiamą kiekį Akcijos etikečių, siunčia jas registruotu laišku Lietuvos paštu, nurodydamas ant voko savo elektroninį pašto adresą, Organizatoriui adresu: UAB „Druskininkų Rasa“, Krašto g. 37, Neveronys, LT-54477 Kauno raj.
Laiške Akcijos dalyvis būtinai turi nurodyti savo VARDĄ, PAVARDĘ, AMŽIŲ, ADRESĄ, TELEFONO NUMERĮ, ELEKTRONINIO PAŠTO ADRESĄ bei PAGEIDAUJAMĄ GAUTI PRIZĄ.
Laimėtojai informuojami asmeniškai elektroniniu paštu, kurį asmuo nurodė siųsdamas laišką. Organizatorius išsiunčia laimėtojui pasirinktą Prizą - elektroninį Dovanų kuponą būtent tuo elektroninio pašto adresu, kurį nurodė laimėtojas. Už teisingų kontaktinių duomenų pateikimą atsakingi Akcijos dalyviai. Kontaktinis telefonas pasiteiravimui +370 604 99709.
2.7.1.3.  Akcijos etikečių rinkinio keitimas į Prizą pas Organizatorių Druskininkuose.
Asmuo, surinkęs reikiamą kiekį Akcijos etikečių, iš anksto (t.y. ne vėliau kaip 2 darbo dienos prieš atvykimą) registruojasi telefonu +370 687 47559 dėl atvykimo pas Organizatorių adresu Baravykų g. 3, Druskininkai, LT-54477. Registracijos ir atvykimo laikas: darbo dienomis 9.00 -16.00 val. Atvykus atsiimti Prizo, Akcijos dalyvis su savimi privalo turėti reikiamą kiekį Akcijos etikečių, laimėtojui Prizas įteikiamas asmeniškai.
2.7.2.  Laimėtus Prizus asmenys gali atsiimti iki 2014 m. gruodžio 31 d. Pasibaigus nurodytam laikotarpiui Prizus atsiimti bus nebegalima.
2.7.3.  Organizatorius, gavęs registruotą laišką, kuriame nebus nurodytas pageidaujamas Prizas, turi teisę Prizą išrinkti pats.
2.7.4.  Akcijos Organizatorius nepadengia Laimėtojo išlaidų, susijusių su Prizų atsiėmimu.
 
2.8.   Skundų nagrinėjimo tvarka:
2.8.1.  Visus skundus, susijusius su Akcija, dalyviai turi pateikti raštu ne vėliau kaip iki 2015 m. sausio 5 d. adresu: UAB „Druskininkų Rasa“, Krašto g. 37, Neveronys, Kauno r. LT-54477, kitu atveju, skundai bus nenagrinėjami.
2.8.2.  Skunde turi būti nurodytas Akcijos dalyvio vardas, pavardė, tikslus adresas ir telefono numeris, taip pat išsamus skundo pagrindo paaiškinimas.
2.8.3.  Organizatorius skundą turi išnagrinėti ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo skundo gavimo dienos.
 
3.    KITOS SĄLYGOS
3.1.   Visos paštu atsiųstos ar Prizų atsiėmimo metu pateiktos Akcijos etiketės bus tikrinamos išimtine Organizatoriaus ar jo atstovų nuožiūra ir bus atmestos, jei paaiškės, kad etiketės yra be Akcijos aprašymo, etiketės atkurtos, nukopijuotos, padirbtos, suklastotos, apgadintos, nešvarios, etiketėmis nebuvo pažymėti Akcijos produktai ir kt. arba jei turi mechaninių ar kitų defektų. Nustačius Akcijos etikečių padirbinėjimo ir klastojimo atvejus, Organizatorius turi teisę kreiptis dėl kaltų asmenų patraukimo atsakomybėn LR įstatymų nustatyta tvarka.
3.2.   Dėl ant Akcijos etiketės esančių spausdinimo klaidų ar neatitikimų Organizatorius nėra atsakingas. Organizatorius neatsako, jeigu prizas neįteikiamas dėl etikečių defektų, 3.1. punkte išvardintų priežasčių ar kitų ne nuo Organizatoriaus priklausančių aplinkybių.
3.3.   Dėl Lietuvos pašto klaidų, laiškų dingimo siuntimo metu, Organizatorius neatsako.
3.4.   Reklaminėje medžiagoje bei Akcijos etiketėse naudojami vaizdai pateikiami kaip pavyzdys ir nebūtinai atitinka tikrąjį prizo vaizdą.
3.5.   Akcijos dalyvis sutinka, kad jo nurodyti duomenys būtų pateikiami ir kitoms įmonėms, kurios tiesiogiai vykdo su Akcija susijusias funkcijas.
3.6.   Asmenys savo dalyvavimu Akcijoje patvirtina, kad yra susipažinę su Akcijos taisyklėmis sutinka su jų nuostatomis, įsipareigoja jomis vadovautis, besąlygiškai sutinka jų laikytis. Prizą dalyvis gaus tik tada, jei laikysis bei tinkamai vykdys šių Taisyklių nuostatas. Dalyvaudami Akcijoje dalyviai sutinka, kad akcijos Organizatorius ir Prizų steigėjai tvarkytų bei naudotų jų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo šioje Akcijoje tikslu. Asmenys, nesutinkantys, kad jų pateikti asmens duomenys būtų tvarkomi dalyvavimo šioje Akcijoje tikslu, Akcijoje nedalyvauja ir į Akcijos Prizą nepretenduoja. Dalyvaudami akcijoje dalyviai taip pat sutinka, kad jų pateikti asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu. Akcijos dalyviai turi teisę reikalauti ištaisyti, sunaikinti savo asmens duomenis arba sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi nesilaikant LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatų bei kitais atvejais, kreipiantis raštu ar tiesiogiai adresu UAB „Druskininkų Rasa“, Krašto g. 37, Neveronys, LT-54477 Kauno raj.
3.7.   Jei šiose Taisyklėse nėra nurodyta kitaip, Prizai į pinigus ar kitus daiktus nekeičiami. Už nepanaudotus ar neatsiimtus Prizus neatlyginama.
3.8.   Organizatorius jokiomis aplinkybėmis nėra ir nebus atsakingas už bet kokius Akcijos dalyvių  nuostolius (žalą), susijusius su dalyvavimu Akcijoje, Akcijos sąlygų pakeitimu, Akcijos nutraukimu, jos terminų keitimu, taip pat su Prizų atsiėmimo tvarkos ar bet kokių kitų Akcijos taisyklių keitimu.
3.9.   Jei reikia, Organizatorius vadovaudamasis LR teisės aktais sumoka laimėtojų LR gyventojų pajamų mokesčius, susijusius su gautais Prizais.
3.10.  Tuo atveju, jeigu Akcijoje dalyvaus Organizatoriaus darbuotojai ar jų šeimos nariai ir dėl to pagal galiojančius Lietuvos Respublikos teisės aktus atsiras pareiga sumokėti papildomus mokesčius, kurių Organizatorius šiame punkte nustatyta tvarka nebus sumokėjęs, už šių mokesčių deklaravimą ir sumokėjimą bus atsakingas Akcijos dalyvis.
3.11.  Visus šiose Taisyklėse neaptartus klausimus reguliuoja Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatos.
3.12.  Organizatorius turi teisę vienašališkai nutraukti Akciją bet kuriuo jos etapu, paskelbdamas šių Taisyklių 1 dalyje numatytą pranešimą.
3.13.  Išsami informacija apie Akciją – www.rasa.lt.